Kobylnice

Otevírací doba

7:00 - 17:00

Telefon

+420 775 130 958

Email

kobylnice@veselaskolickazuzanka.cz

Adresa

U Řempa 388, 664 51 Kobylnice

pojďte se k nám podívat FOTOGALERIE

Prostory dětské skupiny Veselá školička Zuzanka v Kobylnicích jsou prostorné a světlé s přístupem denního světla. Rozdělené na 2 třídy pro individuálnější péči. V každé třídě jsou 2 pečující osoby. Třídy jsou pohodlné a prostorné pro konání různých kroužků - hudební, pohybový, výtvarný... Prostorná šatna a třídy jsou vyzdobeny ručními malbami.
Zahrada dětské skupiny Veselá školička Zuzanka je vedle budovy. Obsahuje pískoviště, skluzavku, houpačky. Zahrada je oplocená. Zahradu využíváme maximálně kdy nám počasí dovolí, aby děti byly na čerstvém vzduchu co nejdéle.
Budova dětské skupiny Veselá školička Zuzanka se nachází v přízemí polyfunkčního domu na ulici U Řempa 388. U školky se nachází parkoviště, kde můžete pohodlně zaparkovat. Lokalita je bezpečná a zároveň blízká i procházkám v přírodě.
 
 
                                           07:00 – 08:30 – hrajeme si, malujeme, posloucháme písničky – děti se scházejí
 
                                           08:30 – 09:00 – dopolední svačinka
 
                                           09:00 – 10:00 – cvičíme s hudbou, práce v kroužku (rozvoj řeči), řízená výuka, volná hra
 
                                           10:00 – 11:00 – jdeme na procházku nebo hrát si na hřiště, kroužky dle plánu
 
                                           11:00 – 12:00 – hygiena, příprava na oběd – oběd
 
                                           12:00 – 12:30 – vyzvedávání dětí z dopolední docházky
 
                                           12:30 – 14:30 – posloucháme pohádku a spinkáme, odpolední odpočinek
 
                                           14:30 – 15:00 – odpolední svačinka
 
                                           15.00 – 17.00 – volné hraní, malování, čekání na rodiče

PRŮBĚH DNE

Každý den se formou „škola hrou“, snažíme děti naučit něco nového.

kluk a holka modrá a žlutá

Pondělí – HUDEBNÍ KROUŽEK 

Kroužek je pro děti zdarma.

V hudebním kroužku probíhá nácvik jednoduchých písniček, vnímání hudby, rozvíjení sluchových dovedností a smyslu pro hudbu, doprovázíme se na jednoduché hudební nástroje (dřívka, bubínek, triangl).

Úterý – VÝTVARNÝ KROUŽEK 

Kroužek je pro děti zdarma.

Kroužek, zaměřený na procvičování jemné motoriky, správného úchopu výtvarných pomůcek, vnímání barev a tvarů, děti vyzkouší tvoření z různých druhů materiálu, různé výtvarné techniky a postupy. 

Středa – POHYBOVÝ KROUŽEK 

Kroužek je pro děti zdarma.

Kroužek zaměřený na osvojení pohybových dovedností a koordinace pohybu, základních motorických dovedností (dřep, skok, sed, prolézání, přeskok), nácvik písniček a říkanek s rytmickými prvky a tanečky. Využíváme s dětmi pomůcky jako je psychomotorický padák, míčky, míče, obruče.

Pátek – KERAMIKA 

Kroužek je pro děti placený, cena 110kč/lekci.

Každých 14 dní v dopoledních hodinách navštěvuje naši školku paní Mgr. Markéta Bláhová z výtvarného ateliéru z Tuřan, která s námi spolupracuje již sedmým rokem a její kroužek baví i velmi malé děti. Jde o rozvoj jemné motoriky. Děti vyrábí jednoduché výrobky z hlíny, které poté paní Bláhová odnese vypálit do pece a další hodinu je děti zdobí. 

(v ceně má každé dítě zvlášť balíček hlíny na každou lekci, lazury a vypálení výrobku). Kroužek se neplatí dopředu na několik lekcí, ale vždy jednorázově v den konání lekce.

LOUTKOVÉ DIVADLO

Kroužek je pro děti placený, cena dle představení.

Každý měsíc za námi do školky přijede loutkové divadlo Medoušek. Děti vždy zhlédnou tematickou pohádku k aktuálnímu období (velikonoce, Vánoce, jaro, léto….) Informace o konání vždy přes facebook a nástěnku ve školce.

Tématické KROUŽKY

Naším cílem je vytvořit rozmanité kroužky pro děti, abychom průběžně dětem zlepšovali motoriku, samostatnost, představivost, smysl pro rytmus a zároveň pobavili.

tým pobočky KOBYLNICE

Více o nás

V naší dětské skupině Veselá školička Zuzanka preferujeme stabilní a kvalifikovaný personál.

Petra Sedláčková - ředitelka pobočky - E: kobylnice@veselaskolickazuzanka.cz T: 775 130 958

Ve Veselé školičce Zuzance pracuji od roku 2015. Nejdříve jako pečovatelka o děti na pobočce školičky v Brně - Tuřanech. Poté jsem působila 3 roky ve vedoucí pozici na pobočce v Újezdě u Brna, kde jsem sbírala cenné zkušenosti. Díky velké důvěře paní majitelky jsem nyní od roku 2023 ředitelkou nově otevřené pobočky Veselé školičky Zuzanky v Kobylnicích. Vystudovala jsem obchodní akademii, poté jsem pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole v oboru „administrativa soudnictví“. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz „Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky“. Práce s dětmi mě velice baví, protože jejich radost, úsměvy a upřímnost mě naplňují pocitem štěstí. K mým největším zálibám patří moje rodina, jelikož jsem maminkou tří dětí, náš zlatý retrívr – pes Oliver a procházky do přírody." V pracovním i osobním životě se řídím heslem: „Všechno co děláš, dělej svým srdcem"

Anna Hunešová - E: kobylnice@veselaskolickazuzanka.cz

Vystudovala jsem portugalštinu na vysoké škole, ale svému oboru se nyní nevěnuji. Práce s dětmi mě láká a baví víc, dlouhá léta jsem vedla dětské tábory, v dětských kolektivech se pohybuji moc ráda a baví mě být ve společnosti dětí bez jakékoliv přetvářky a sledovat jejich růst. Absolvovala jsem proto vzdělávací program "Chůva pro děti v dětské skupině". Mezi mé záliby patří vycházky a výlety, vaření a trávení času s rodinou a přáteli. Těším se na společně strávený čas s dětmi a vážím si důvěry rodičů." V pracovním i osobním životě se řídím heslem: „Víte-li co chcete, určitě toho dosáhnete. Úspěchu dosáhne jen ten, kdo v úspěch věří"

Gabriela Doubková - E: kobylnice@veselaskolickazuzanka.cz

Jsem maminka dvou dětí. Moje práce s dětmi začala již před 20 lety, když mě naprosto nadchlo plavání s miminky. Absolvovala jsem kurzy lektora plavání kojenců a batolat a také vaničkování a rehabilitační plavání novorozenců. K tomu jsem potřebovala také kurz plavčíka a záchranáře.Téhle krásné profesi se i nadále věnuji a posunulo mě to natolik, že jsem si po zkušenostech s organizací letních příměstských táborů zaměřené právě na plavání školek, již nedovedla představit jinou profesi než s dětmi.V roce 2015 jsem absolvovala rekvalifikační kurz chůvy pro dětskou skupinku a jsem velmi vděčná, že mohu být součástí posunu dětí a rozmanitosti mojí profese, ať už v plavání nebo právě ve školičce.Děti jsou zkrátka ,,Čisté duše” a pravdivě kdysi někdo napsal ,,Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, ale děti ty jsou z nebe.”

Veronika Zezulová - E: kobylnice@veselaskolickazuzanka.cz

Už od mala mám sen učit ve školce a tento sen mi vydržel až do dospělosti. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu v Brně. Po úspěšném ukončení školy jsem si nedlouho poté udělala rekvalifikační kurz “Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky”. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje mě. Ráda si s dětmi hraji a ukazuji jim nové věci. Ve Veselé školičce Zuzance jsem teprve krátce, ale už teď se moc těším na další nové zážitky. Toužím děti rozvíjet a předávat jim do života jen to dobré. V pracovním i osobním životě se řídím heslem: „Dělejte to, co vám dělá radost"